Válcové stoly a podpěry

Válcové dopravníky jsou zařízení praktická pro obrábění dlouhých a těžkých předmětů. Velmi odolné ocelové válečky v ložiscích zjednodušují pracovní postup, díky výškovému nastavení je zařízení všestranné. Dopravníky se často používají společně s pásovými pilami, ale jsou vhodné i pro jiné obráběcí stroje. Robustní konstrukce stojanu zajišťuje bezpečnou práci při maximální nosnosti.

Válcová podpěra rovná

Válcová podpěra slouží v podepření dlouhého materiálu při dělení. Je výškově stavitelná a stabilní. Skvělý doplněk k pásové pile.

Více informací

Válcová podpěra V

Otočná verze přesného strojního svěráku umožňuje otáčet s obrobkem kolem své osy po 1°. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.

Více informací

Válečkový dopravník 1/4

Válečkový dopravník je skvělým doplňkem pro manipulace s dlouhým materiálem určený především k dělení. Masivní konstrukce zajišťuje stabilitu a zvyšuje užitečné zatížení. Možnost výškového nastavení.

Více informací

Válečkový dopravník 1/6

Základní model nově vybavený nastavitelným pravítkem. Posuvné pravítko s dorazem umožňuje velmi rychlé a přesné dělení materiálu. Vynikající pro zámečnické dílny zabývající se sériovou výrobou.

Více informací

Válečkový dopravník 2/7

Model 2m je prodloužená verze standardního dopravníku. Konstrukce je upravena pro použití při manipulaci s delšími materiály.

Více informací

Válečkový dopravník 1/6P

Válečkový dopravník 1/6P má zvýšený počet válců s menší roztečí. Hodí se zejména při manipulaci s kratšími kusy materiálu. Model je vybaven posuvným pravítkem. Má možnost výškového nastavení.

Více informací

Válečkový dopravník 2/7 2000kg

Tento model je speciálně vyvinut pro manipulaci s velkými těžkými obrobky. Vysoká nosnost a stabilita je dobrým předpokladem pro rychlou a bezpečnou práci. Je určen pro průmyslové nasazení.

Více informací
Válečkový dopravník s pravítkem 2/7P

Válečkový dopravník s pravítkem 2/7P

Model 2/7P je prodloužená verze dopravníku vybavená pravítkem se stavitelným dorazem. Skvělý pomocník pro potřeby rychlého opakovaného dělení materiálu. Určen pro výrobní provozy a zámečnické dílny.

Více informací
Válečkový dopravník s pravítkem 3/10P

Válečkový dopravník s pravítkem 3/10P

Válečkový dopravník 3/10P je nejdelší typ v naší nabídce. Je vybaven posuvným pravítkem s nastavitelným dorazem. Umožňuje rychlé a přesné dělení materiálu. Deset kvalitně uložených válců je předpokladem dlouhé životnosti i při vysokém zatížení dlouhých předmětů.

Více informací