Odsávače prachu a pilin

Spousta odpadu vzniká při obrábění kovů a dalších materiálů. V závislosti na konečném produktu se tento odpad liší od větších kusů plechu až po malé špóny. Jejich odstraňování z velkých ploch používaných lidmi má velký význam, zejména pokud jde o bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Odsávače prachu a pilin lze použít pro čištění obráběcích strojů i pracovišť, odstraňování hliníku, ocelových štěpků a pískovacího prachu. Aby se omezil nepořádek, mohou být také připojeny k výrobnímu stroji. Odsávače prachu a pilin jsou účinné při filtrování vzduchu obsahující prach. Jsou vybaveny velkými nádobami, kde se shromažďuje i ten nejmenší odpad. Filtry lze snadno nahradit a udržují vzduch v zařízení čistý.

Odsávač pilin a prachu MDC 1500

Odsávač pilin a prachu MDC 2200

Průmyslové zařízení pro odsávání hliníkových, ocelových pilin a prachů vznikajících při obrábění. Stroj je vybaven pylovým filtrem který zachycuje i ty nejmenší prachové částice. Celý stroj je koncipovaný jako mobilní umožňující operativní nasazení.

Více informací

Odsávač pilin A-1400

Zařízení pro odsávání hliníkových ocelových pilin a prachu vznikající při obrábění. Stroj je koncipovaný jako stacionární. Je vybaven pylovým filtrem který zachycuje i ty nejmenší prachové částice.

Více informací
Odsávač pilin MDC 750

Odsávač pilin MDC 750

Odsávač pilin a prachu MDC 750 je speciálně vyvinut pro provozy s omezeným pracovním prostorem. Jedná se o stacionární stroj koncipovaný jako vertikální. Zařízení je vybaveno pylovým filtrem který zachycuje i ty nejmenší prachové částice.

Více informací