Pásové brusky

Univerzální kotoučová - pásová bruska

Všestranný univerzální stroj kombinuje možnosti broušení nástrojů, broušení a leštění povrchu obrobku a sražení hran.

Více informací
Pásové brusky

Pásová bruska 100x1220 1,5KW

Univerzální pásová bruska 100x1220 je vyvinuta pro širokou škálu použití. Umožňuje čelní i plošné broušení a leštění všech druhů materiálů. Své uplatnění najde v dílnách, údržbových provozech ale i u náročnějších kutilů.

Více informací

Pásová bruska 75x1320

Kompaktní stolová pásová bruska určená pro broušení a leštění kovů. Vyznačuje se naprosto tichým a klidným chodem. Vhodná pro zámečnické a výrobní provozy ale i pro náročnější kutily.

Více informací

Pásová bruska S75

Pásová bruska S75 slouží pro rovinné broušení dílů, srážení hran a zbavování se ostrých otřepů. Tento model je určen pro broušení ocelových dílů, dílů z barevných kovů, dřeva, plastů a dalších materiálů. Spadá do kategorie profi a je určen pro trvalé nasazení.

Více informací

Pásová bruska S150

Pásová bruska S150 slouží pro rovinné broušení dílů, srážení hran a zbavování se ostrých otřepů. Tento model je určen pro broušení ocelových dílů, dílů z barevných kovů, dřeva, plastů a dalších materiálů. Spadá do kategorie profi a je určen pro trvalé nasazení.

Více informací

Pásová bruska S100

Speciální pásová bruska na kov, vybavená možností o vysoce přesné plošné broušení pod různými úhly díky speciálnímu přípravku. Stroj tohoto typu by neměl chybět v žádné zámečnické dílně nebo údržbě.

Více informací